بيشتر
سه شنبه 4 خرداد 1395   10:33:05
ساختار اداره کل
خدمات الکترونیکی
آمار و اطلاع رسانی
is
ثبت نام دومين آزمون انتخاب کارشناسان استاندارد سازمان ملي استاندارد ايران در نظر دارد در اجراي مفاد ماده 15 قانون سازمان و در راستاي واگذاري برخي از وظايف خود به ساير بخش ها نسبت به برگزاري دومين آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقيقي و صدور پروانه کارشناسي در سه حوزه تدوين استانداردهاي ملي , آموزش و ترويج استاندارد و نظارت بر اجراي استاندارد براي آنان اقدام نمايد.
بسمه تعالي
سازمان ملي استاندارد ايران در نظر دارد در اجراي مفاد ماده 15 قانون سازمان و در راستاي واگذاري برخي از وظايف خود به ساير بخش ها نسبت به برگزاري دومين آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقيقي و صدور پروانه کارشناسي در سه حوزه تدوين استانداردهاي ملي , آموزش و ترويج استاندارد و نظارت بر اجراي استاندارد براي آنان اقدام نمايد. سازمانحسب نياز و در راستاي انجام وظايف خود از افرادي که موفق به دريافت پروانه کارشناسي مي شوند استفاده خواهد نمود. در ضمن دريافت پروانه کارشناسي به منزله استخدام در سازمان ملي استاندارد محسوب نمي گردد.
شرايط انتخاب:
1- متدين به دين مبين اسلام و يا يکي از اقليت هاي ديني شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
2- داشتن تابعيت ايران.
3- عدم محکوميت به محروميت از حقوق اجتماعي.
4- عدم اعتياد به مواد مخدر.
5- دارا بودن مدرک علمي دکتري و سه سال سابقه کار و تجربه يا کارشناسي ارشد و پنج سال سابقه کار و تجربه يا کارشناسي و هشت سال سابقه کار و تجربه در رشته مربوط و مورد تقاضا.
(سوابق شغلي هر متقاضي بر اساس گواهي سازمان تامين اجتماعي يا ساير بيمه ها و نيز ساير اسناد معتبر از زمان پايان اخذ مدرک تحصيلي کارشناسي قابل احتساب مي باشد. بنابراين سابقه شغلي افراديکه داراي مدرک تحصيلي کارشناسي هستند از تاريخ 01/01/1384 و ماقبل آن مورد قبول است. قابل ذکر است که سوابق شغلي متقاضيان بايد با رشته تخصصي و گرايش هاي انتخابي مرتبط باشد و سوابق غير مرتبط قابل پذيرش نمي باشد.)
6- قبولي در آزمون کتبي
7- متقاضي قبل از اقدام به ثبت نام موظف به پرداخت هزينه شرکت در آزمون به مبلغ 600.000 ريال (ششصد هزار ريال) به حساب جام بانک ملت به شماره 4243404953 نزد شعبه گلفام آفريقا (تهران)کد 65144 بنام دانش پارسيان بوده و بايد شماره فيش واريزي در محل مربوطه در فرم ثبت نام اينترنتي درج گردد . لازم به ذکر است اين مبلغ پس از پرداخت به هيچ عنوان قابل استرداد نبوده و وجه واريزي توسط متقاضياني که به هر دليل از شرکت در آزمون منصرف گرديده يا واجد شرايط شرکت در آزمون تشخيص داده نشوند مسترد نخواهد شد.
نکات مهم و قابل توجه:
از آنجائيکه امکان ويرايش براي اطلاعات ثبت شده و پس از پرينت نهائي فرم ثبت نام وجود ندارد توصيه مي گردد کليه متقاضيان قبل از تائيد و ثبت نهائي فرم ثبت نام نسبت به صحت کليه مندرجات و اطمينان از موضوع فعاليت انتخاب شده و رشته تخصصي حاصل نموده سپس فرم ثبت نام را تائيد و نسبت به پرينت آن اقدام نمايند. بديهي است در صورت بروز هرگونه اشتباه امکان مساعدت از سوي دبيرخانه کميسيون انتخاب کارشناسان استاندارد ممکن نمي باشد.
1-      توصيه مي گردد متقاضيان گرامي جهت اطلاع بيشتر از نحوه انتخاب کارشناسان استاندارد, آئين نامه مربوطه را به دقت مطالعه نمايند.
2- عناوين رشته هاي تخصصي ، گرايش هاي آنها رشته هاي تحصيلي مورد پذيرش و منابع آزمون براي هر مورد از طريق جدول مقررات رشته هاي تخصصي قابل دريافت مي باشد.
3- متن منابع آزمون در پايگاه اطلاع رساني سازمان ، قسمت مربوط به فعاليت ها و لينک " استانداردها" و زير عنوان " فهرست استانداردهاي ملي " قابل دسترسي مي باشد.
4- براي موضوعات فعاليت تدوين استانداردهاي ملي و آموزش و ترويج استاندارد صرفاً انتخاب رشته تخصصي کافي است و نيازي به انتخاب گرايش نمي باشد. لازم به توضيح است انتخاب گرايش رشته تخصصي صرفاً در صورت انتخاب موضوع فعاليت " نظارت بر اجراي استاندارد " ( حداقل يک و حداکثر سه گرايش ) الزاميست.
5- ثبت نام از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 01/12/1391 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 11/12/1391 ادامه دارد.
6- افراد متقاضي درصورت قبولي در آزمون کتبي بايد نسبت به ارائه مستندات مربوط به شرايط انتخاب جهت تطبيق اقدام نمايند. بديهي است درصورت احراز عدم تطبيق مستندات با شرايط انتخاب و اظهار خلاف واقع در هر مرحله, سازمان محق خواهد بود ضمن توقف مراحل انتخاب نسبت به پيگيري ناشي از ارائه اطلاعات خلاف واقع اقدام نمايد.
7- کليه متقاضيان مي بايست به منظور اسکن عکس خود صرفاً از عکس هاي پرسنلي با ابعاد 4*3 و يا 4*6 استفاده نمايند.
8- کارشناساني که در آزمون سال 1390 شرکت نموده و موفق به دريافت پروانه کارشناسي استاندارد شده اند مجاز به شرکت در اين آزمون صرفا در همان رشته تخصصي سال قبل و در موضوع فعاليت و گ�ايشهاي ديگر حداکثر تا 3 گرايش با احتساب گرايش/ گرايش هاي پذيرفته شده سال قبل مي باشند.
9-
پس از تکميل فرم ثبت نام ، سيستم کد رهگيري که به منزله تکميل و تائيد ثبت نام است اعلام مي نمايد لذا با توجه به اينکه به خاطر داشتن کد رهگيري از جمله الزامات اين آزمون است هر متقاضي موظف است نسبت به حفظ کد رهگيري خود نهايت دقت را داشته باشد.
10- حد نصاب قبولي در آزمون کتبي کسب حداقل 50 درصد نمرات در آزمون عمومي و 60 درصد نمرات در آزمون تخصصي خواهد بود.
11- آزمون ساعت 14 روز جمعه مورخ 25/12/1391 برگزار خواهد شد و متقاضيان مي توانند از روز دوشنبه مورخ 21/12/1391 با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان به نشاني :
WWW.ISIRI.ORG کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نموده و متقاضي موظف است پرينت کارت ورود به جلسه را علاوه بر اصل کارت ملي يا شناسنامه در جلسه آزمون به همراه داشته باشد.
 12- آزمون در مراکز مندرج در جدول زير برگزار خواهدشد:
رديف
شهر محل آزمون
استان محل سکونتداوطلب
1
تهران
تهران- البرز- قزوين- قم- مرکزي- سمنان
2
مشهد
خراسان رضوي- خراسان شمالي- خراسان جنوبي
3
اصفهان
اصفهان- چهارمحال و بختياري
4
کرمانشاه
کرمانشاه- لرستان- کردستان- ايلام
5
تبريز
آذربايجان شرقي- اردبيل
6
کرمان
کرمان
7
ساري
مازندران- گلستان
8
شيراز
فارس- کهگيلويه و بوير احمد- بوشهر
9
رشت
گيلان
10
همدان
همدان
11
زنجان
زنجان
12
زاهدان
سيستان و بلوچستان
13
بندرعباس
هرمزگان
14
يزد
يزد
15
اهواز
خوزستان
16
اروميه
آذربايجان غربي
 
با آرزوي موفقيت
دبيرخانه کميسيون انتخاب کارشناسان استاندارد
 
بيشتر
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
<>
شيدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031